Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

CTZ7SBS

2.300 ден.
  • Производител: UNIBAT
  • Шифра:CTZ7SBS
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CTZ7SBS 6 АЧ

113 Х 70 Х 105

ПОЛАРИТЕТ: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

VESNA PREMIUM 100 ah D+

7.000 ден.

80 Ah FAAM POWER START

5.550 ден.
-13%

100 Ah FAAM AGM

10.900 ден. 12.500 ден.

74 Ah FAAM POWER START

5.380 ден.

45 Ah EXIDE

5.100 ден.

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.

FAAM 12 V 12 Ah Battery

2.500 ден.

235 Ah EXIDE

19.900 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.