Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

CTZ12SBS

3.200 ден.
  • Производител: UNIBAT
  • Шифра:CTZ12SBS
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CTZ12SBS 11 АЧ

150 Х 87 Х 110

ПОЛАРИТЕТ: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-9%

63 Ah DURACELL

4.990 ден. 5.500 ден.

Vesna 35 ач L + D+

3.100 ден.

100 Ah VARTA SILVER

11.260 ден.
-27%

FAAM 12 V 7 Ah Battery

1.100 ден. 1.500 ден.

FAAM 12 V 12 Ah Battery

2.500 ден.
-8%

TOPLA 66 ач Д+

4.600 ден. 5.000 ден.

55 Ah FAAM POWER START

3.980 ден.

FAAM 240 ач L+ Genius pro

19.200 ден.

225 Ah VESNA

15.500 ден.

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.