Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

CT12B-BS

3.450 ден.
  • Производител: UNIBAT
  • Шифра:CT12B-BS
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР 

CT12B-BS 11 АЧ

150 Х 70 Х 130

ПОЛАРИТЕТ: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

135Ah VESNA

9.600 ден.

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.

Vesna 45 AH PUNTO Д+

3.300 ден.

61 Ah VARTA SILVER

7.250 ден.

95Ah VARTA BLUE

9.500 ден.

Vesna 55 ач Д+

3.900 ден.

TOPLA 35 ач D+

3.300 ден.

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.

NOCO GB70 Стартер за акумулатор

18.600 ден.

VESNA PREMIUM 66 ач Д

4.500 ден.