Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

CBTX9-BS

2.099 ден.
  • Производител: UNIBAT
  • Шифра:CBTX9-BS
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CBTX9-BS 8 АЧ 

150 Х 87 Х 105

ПОЛАРИТЕТ: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

60 Ah EXIDE AGM

9.900 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

85 Ah EXIDE

7.400 ден.

74 Ah DURACELL

6.500 ден.

FAAM 12 V 18 Ah Battery

3.900 ден.
-12%

TOPLA 100 ач Д+

6.500 ден. 7.400 ден.

45 Ah EXIDE

5.100 ден.

80 Ah DURACELL AGM

11.900 ден.