Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

CBTX4L-BS

1.109 ден.
  • Производител: UNIBAT
  • Шифра:CBTX4L-BS
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CBTX4L-BS 3 АЧ

114 Х 71 Х 86

ПОЛАРИТЕТ: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

-13%

52 Ah VARTA BLUE

5.100 ден. 5.840 ден.

92 Ah DURACELL AGM

12.900 ден.

80 Ah DURACELL AGM

11.900 ден.

Vesna 55 ач Д+

3.900 ден.
-9%

100 Ah VARTA SILVER

10.300 ден. 11.260 ден.

180 Ah VESNA

12.600 ден.

180 Ah DURACELL

13.750 ден.

225 Ah DURACELL

17.800 ден.

TOPLA TOP 62 ач Д+

5.200 ден.

45 Ah EXIDE

5.100 ден.