Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

CBTX14-BS

3.250 ден.
  • Производител: UNIBAT
  • Шифра:CBTX14-BS
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CBTX14-BS 12 АЧ

150 Х 87 Х 145

ПОЛАРИТЕТ: Л+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

74 Ah VARTA BLUE

7.820 ден.

Vesna 32 ач L + D+

3.200 ден.

240 Ah VARTA SILVER

22.000 ден.

95 Ah EXIDE AGM

13.500 ден.

TOPLA 35 ач D+

3.300 ден.

180 Ah VARTA SILVER

16.700 ден.

70 Ah DURACELL AGM

10.900 ден.

TOPLA 75 ач Д+

5.600 ден.

CTZ7SBS

2.300 ден.

TOPLA 54 ач D+

4.300 ден.