Потребна ви е помош?
02 2400 878 / 070 365 203

CB7L-B2/SM

2.050 ден.
  • Производител: UNIBAT
  • Шифра:CB7L-B2/SM
  • Достапност:На залиха


или од 6 до 36 рати со   за нарачки над 1000 ден.

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ  

CB7L-B2/SM  8 АЧ

 135 Х 75 Х 133

ПОЛАРИТЕТ: Д+

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Најново

TOPLA TOP 100 ач Д+

7.600 ден.

74 Ah DURACELL

6.500 ден.

60 Ah VARTA BLUE

6.330 ден.

TOPLA TOP 62 ач Д+

5.200 ден.

135Ah VESNA

9.600 ден.

TOPLA 66 ач Д+

5.000 ден.

225 Ah DURACELL

17.800 ден.

95 Ah VARTA AGM

15.500 ден.

FAAM 225 ач L+ Genius

16.200 ден.

80 Ah FAAM AGM

10.900 ден.