Најново
225 Ah VARTA SILVER

225 Ah VARTA SILVER

18.630 MKD
без ДДВ: 15.788 MKD
Производител: VARTA
Шифра на производ: 225 Ah VARTA SILVER
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

225 Ah VARTA SILVER

1150ен 

518 х 276 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2019. UKION SHOPS