Vesna  45 ah Д+/Л+

Vesna 45 ah Д+/Л+

2.649 MKD
без ДДВ: 2.245 MKD
Производител: TAB MAK
Шифра на производ: СТАРТЕР ПЛУС 44 ач Д+
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Vesna  45 ah Д+/Л+

207 х 175 х 190 

360 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2021. UKION SHOPS