CBTX20L-BS

CBTX20L-BS

4.700 MKD
без ДДВ: 3.983 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CBTX20L-BS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CBTX20-BS 18 АЧ

175 Х 87 Х 155

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2021. UKION SHOPS