220 ач Л+  Heavyline

220 ач Л+ Heavyline

14.900 MKD
без ДДВ: 12.627 MKD
Производител: FAAM
Шифра на производ: 220ач Л+Heavyline
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

БЛЕК ПОВЕР 220 ач Л+

518 х 276 х 240 

1200 А

ПОЛАРИТЕТ:Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS