FAAM 135 ач Л+

FAAM 135 ач Л+

9.499 MKD
без ДДВ: 8.050 MKD
Производител: FAAM
Шифра на производ: FAAM 135ач Л+
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

БЛЕК ПОВЕР 135 ач Л+

513 х 189 х 223 

900 А

ПОЛАРИТЕТ:Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS