100 Ah FAAM POWER START

100 Ah FAAM POWER START

5.650 MKD
без ДДВ: 4.788 MKD
Производител: FAAM
Шифра на производ: 100 Ah FAAM POWER START
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

100 Ah FAAM POWER START

353 х 175 х 190 

800 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2021. UKION SHOPS