62 Ah FAAM POWER START

62 Ah FAAM POWER START

4.479 MKD
без ДДВ: 3.796 MKD
Производител: FAAM
Шифра на производ: 60 Ah FAAM POWER START
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

62 Ah FAAM POWER START

530 EN

242 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS