60 Ah FAAM POWER START

60 Ah FAAM POWER START

3.650 MKD
без ДДВ: 3.093 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: 60 Ah FAAM POWER START
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

60 Ah FAAM POWER START

480 EN

242 х 175 х 175

Поларитет: Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2021. UKION SHOPS