225 Ah VESNA

225 Ah VESNA

15.500 MKD
без ДДВ: 13.136 MKD
Производител: TAB MAK
Шифра на производ: 225 Ah VESNA
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

225 Ah VESNA

225 Ah 1300 ен 

513 х  273 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS