180 Ah VESNA

180 Ah VESNA

12.250 MKD
без ДДВ: 10.381 MKD
Производител: TAB MAK
Шифра на производ: 180 Ah VESNA
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

180 Ah VESNA

180 Ah 1100 ен 

513 х  223 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS