VESNA PREMIUM   66 ач Д

VESNA PREMIUM 66 ач Д

4.500 MKD
без ДДВ: 3.814 MKD
Производител: TAB MAK
Шифра на производ: СТАРТЕР УЛТРА 66 ач Д+
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

VESNA PREMIUM   66 ач Д+

242 х 175 х 190 

570 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS