TOPLA  55 ач D+

TOPLA 55 ач D+

4.249 MKD
без ДДВ: 3.601 MKD
Производител: TAB Slovenija
Шифра на производ: TOPLA 55 ач D+
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

TOPLA  55 ач D+

242 х 175 х 190 

450 А

ПОЛАРИТЕТ:Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS