70 Ah DURACELL AGM

70 Ah DURACELL AGM

10.900 MKD
без ДДВ: 9.237 MKD
Производител: DURACELL
Шифра на производ: 70 Ah DURACELL
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

70 Ah DURACELL

278 х 175 х 190 

720 А

ПОЛАРИТЕТ:D+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS