145 Ah VARTA SILVER

145 Ah VARTA SILVER

14.640 MKD
без ДДВ: 12.407 MKD
Производител: VARTA
Шифра на производ: 145 Ah VARTA SILVER
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

145 Ah VARTA SILVER

800ен 

513 х 189 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS