FAAM 12 V 24 Ah Battery

FAAM 12 V 24 Ah Battery

4.200 MKD
без ДДВ: 3.559 MKD
Производител: FAAM
Шифра на производ: FAAM 12 V 24 Ah Battery
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

12 v 24 AH 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS