FAAM 12 V 12 Ah Battery

FAAM 12 V 12 Ah Battery

2.500 MKD
без ДДВ: 2.119 MKD
Производител: FAAM
Шифра на производ: FAAM 12 V 12 Ah Battery
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

12 v 12 AH 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2021. UKION SHOPS