FAAM 12 V 9 Ah Battery

FAAM 12 V 9 Ah Battery

1.900 MKD
без ДДВ: 1.610 MKD
Производител: FAAM
Шифра на производ: FAAM 12 V 9 Ah Battery
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

12 v 9 AH 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2021. UKION SHOPS