53 Ah EXIDE ПРЕМИУМ

53 Ah EXIDE ПРЕМИУМ

5.349 MKD
без ДДВ: 4.533 MKD
Производител: EXIDE
Шифра на производ: 50 Ah EXIDE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

53 Ah EXIDE

540 ен 

207 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2021. UKION SHOPS