185 Ah EXIDE

185 Ah EXIDE

12.200 MKD
без ДДВ: 10.339 MKD
Производител: EXIDE
Шифра на производ: 185 Ah EXIDE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

185 Ah EXIDE

1150 ен 

513 х  223 х 223

Поларитет: Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2021. UKION SHOPS