CB5L-B/SM

CB5L-B/SM

1.359 MKD
без ДДВ: 1.152 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CB5L-B/SM
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР МАРКА УНИБАТ 

CB5L-B/SM - 5 АЧ

120 Х 60 Х 130

ПОЛАРИТЕТ: Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS