POWER START 80 ач Д+

POWER START 80 ач Д+

5.349 MKD
без ДДВ: 4.533 MKD
Производител: FAAM
Шифра на производ: POWER START 80 ач Д+
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

БЛЕК ПОВЕР 80 ач Д+

278 х 175 х 190 

680 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS