61 Ah VARTA SILVER

61 Ah VARTA SILVER

5.800 MKD
без ДДВ: 4.915 MKD
Производител: VARTA
Шифра на производ: 61 Ah VARTA SILVER
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

61 Ah VARTA SILVER

600ен 

242 х 175 х 175

Поларитет: Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS