70 Ah FAAM POWER START

70 Ah FAAM POWER START

4.160 MKD
без ДДВ: 3.525 MKD
Производител: FAAM
Шифра на производ: 70 Ah FAAM POWER START
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

70 Ah FAAM POWER START

600 EN

278 х 175 х 175

Поларитет: Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2021. UKION SHOPS