TOPLA 75  ач Д+

TOPLA 75 ач Д+

4.800 MKD
без ДДВ: 4.068 MKD
Производител: TAB Slovenija
Шифра на производ: TOPLA 75 ач Д+
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

TOPLA 75  ач Д+

278 х 175 х 190 

750 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2021. UKION SHOPS