TOPLA  66 ач Д+

TOPLA 66 ач Д+

3.999 MKD
без ДДВ: 3.389 MKD
Производител: TAB Slovenija
Шифра на производ: TOPLA 66 ач Д+
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

TOPLA  66 ач Д+

242 х 175 х 190 

570 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2021. UKION SHOPS