63 Ah DURACELL

63 Ah DURACELL

5.200 MKD
без ДДВ: 4.407 MKD
Производител: DURACELL
Шифра на производ: 63 Ah DURACELL
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

63 Ah DURACELL

650 ен 

242 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2021. UKION SHOPS