Најново
52 Ah FAAM POWER START

52 Ah FAAM POWER START

3.349 MKD
без ДДВ: 2.838 MKD
Производител: FAAM
Шифра на производ: 52 Ah FAAM POWER START
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

52 Ah FAAM POWER START

400 ен 

207 х 175 х 175

Поларитет: Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2019. UKION SHOPS