Vesna  45 ah Д+/Л+

Vesna 45 ah Д+/Л+

3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD
Производител: TAB MAK
Шифра на производ: Vesna 45 ah Д+/Л+
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Vesna  45 ah Д+/Л+

207 х 175 х 190 

360 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS