Vesna 35 ач Л+

Vesna 35 ач Л+

3.100 MKD
без ДДВ: 2.627 MKD
Производител: TAB MAK
Шифра на производ: Vesna 35 ач Л+
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Vesna 35 ач Л+

196 х 175 х 226 

240 А

ПОЛАРИТЕТ: Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS