40 Ah EXIDE

40 Ah EXIDE

4.249 MKD
без ДДВ: 3.601 MKD
Производител: EXIDE
Шифра на производ: 38 Ah EXIDE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* Select:

40 Ah EXIDE

187 х 127 х 220 

300 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS