VESNA PREMIUM 100 ah D+

VESNA PREMIUM 100 ah D+

7.000 MKD
без ДДВ: 5.932 MKD
Производител: TAB MAK
Шифра на производ: Vesna 100 ah D+
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

VESNA PREMIUM 100 ah D+

353 х 175 х 190 

920 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS