Vesna 95 ah D+/L+

Vesna 95 ah D+/L+

6.450 MKD
без ДДВ: 5.466 MKD
Производител: TAB MAK
Шифра на производ: Vesna 95 ah D+/L+
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Vesna 95 ah D+/L+

305 х 175 х 223

850 А

ПОЛАРИТЕТ:Д+ L+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS