95Ah VARTA BLUE

95Ah VARTA BLUE

8.399 MKD
без ДДВ: 7.118 MKD
Производител: VARTA
Шифра на производ: 95Ah VARTA BLUE
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

95Ah VARTA BLUE

800 ен 

353 х 175 х 190

Поларитет: Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS