CB10L-B-P/SM

CB10L-B-P/SM

2.780 MKD
без ДДВ: 2.356 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CB10L-B-P/SM
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОТ УНИВАТ

 CB10L-B-P/SM -11АЧ

130 Х 90 Х 145 

ПОЛАРИТЕТ: Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS