CTZ7SBS

CTZ7SBS

2.300 MKD
без ДДВ: 1.949 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CTZ7SBS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CTZ7SBS 6 АЧ

113 Х 70 Х 105

ПОЛАРИТЕТ: Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS