CTZ14SBS

CTZ14SBS

3.560 MKD
без ДДВ: 3.017 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CTZ14SBS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CTZ14SBS 11,2 АЧ

150 Х 87 Х 110 

ПОЛАРИТЕТ: Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS