CTZ12SBS

CTZ12SBS

3.200 MKD
без ДДВ: 2.712 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CTZ12SBS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CTZ12SBS 11 АЧ

150 Х 87 Х 110

ПОЛАРИТЕТ: Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS