CT14B-BS

CT14B-BS

3.600 MKD
без ДДВ: 3.051 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CT14B-BS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CT14B-BS 12 АЧ 

152 Х 70 Х 145

ПОЛАРИТЕТ: Л+

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS