CBTX20-BS

CBTX20-BS

4.900 MKD
без ДДВ: 4.153 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CBTX20-BS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CBTX20-BS 18 АЧ

175 Х 87 Х 155

ПОЛАРИТЕТ: Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS