CBTX16-BS

CBTX16-BS

3.800 MKD
без ДДВ: 3.220 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CBTX16-BS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CBTX16-BS 14АЧ

150 Х 87 Х 161

ПОЛАРИТЕТ: Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2021. UKION SHOPS