CBTX12-BS

CBTX12-BS

2.750 MKD
без ДДВ: 2.331 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CBTX12-BS
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ 

CBTX12-BS 10 АЧ

150 Х 87 Х 130

ПОЛАРИТЕТ: Л+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS