CB7L-B2/SM

CB7L-B2/SM

2.050 MKD
без ДДВ: 1.737 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CB7L-B2/SM
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ  

CB7L-B2/SM  8 АЧ

 135 Х 75 Х 133

ПОЛАРИТЕТ: Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

ВСК ГРУП ДОО © 2021. UKION SHOPS