CB12AL-A/SM

CB12AL-A/SM

2.950 MKD
без ДДВ: 2.500 MKD
Производител: UNIBAT
Шифра на производ: CB12AL-A/SM
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

АКУМУЛАТОР ЗА МОТОР УНИБАТ

CB12AL-A/SM -12 АЧ

134 Х 80 Х 160 

ПОЛАРИТЕТ : Д+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Локација

Контакт

  • 02 2400 878
  • 070 365 203
ВСК ГРУП ДОО © 2023. UKION SHOPS